Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.OK

O nas

Firma ELSTAR powstała w 1984 roku w Poznaniu, początkowo specjalizując się w obróbce skrawaniem i ślusarstwie. Obecnie jest wiodącym producentem profili i konstrukcji aluminiowych w Polsce.
Współpracuje z firmami z branży wystawienniczej, licznymi agencjami reklamowymi i eventowymi, oferując kompleksową obsługę oraz bogatą ofertę profili aluminiowych, konstrukcji wystawienniczych, stoisk targowych, reklam wizualnych, kasetonów, standów itp.,  a także wykładzin eventowych.
Wieloletnie doświadczenie w sektorze pozwala zespołowi ELSTAR sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej grupy odbiorców zarówno z kraju jak i z zagranicy. Firma zajmuje się także realizacją projektów niestandardowych, nietypowych i spawanych zgodnie z życzeniem klientów. Urzeczywistnienie tych projektów było wielokrotnie źródłem obopólnej satysfakcji z osiągniętych rezultatów.

ELSTAR to partner godny zaufania, który dba przede wszystkim o jakość wytwarzanych produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania. Firma posiada certyfikaty trudnopalności (wykładziny), a także liczne patenty potwierdzające unikalność rozwiązań technicznych oraz Certyfikat Jakości ISO: 9001:2008 wydany przez TÜV SÜD.

    20_ISO22000_4c                 PL copy           certyfikat

Kontakt z nami